مطالب روانشناسی مطالب روانشناسی .

مطالب روانشناسی

چه کسی بیشتر از همه احتمال دارد پرخوری کند؟

موارد زیادی به اصطلاح "قرنطینه 15" ساخته شده است. در حال حاضر ، یک مطالعه جدید نشان می دهد که افراد خاص بیش از دیگران در هنگام شیوع ویروس کرونا ، زیاد غذا می خورند.

اغلب آنها بزرگسالان جوانی هستند که قبل از اینکه COVID-19 کره زمین را بپاشد ، با انگ اجتماعی درمورد اضافه وزن روبرو می شوند.

محققان دریافتند که این گروه دارای علائم افسردگی ، استرس ، غذا خوردن به عنوان یک استراتژی مقابله ای و رفتارهای پرخوری نسبت به افرادی که قبلاً با کلاله وزن سر و کار نداشتند ، بالاتر بود.

طبق مطالعه ، خطر پرخوری تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که مورد تمسخر قرار گرفته بودند یا بدرفتاری می کردند ، در مقایسه با افرادی که این کار را نکرده بودند ، بیشتر بود.

این مطالعه شامل حدود 600 جوان بزرگسال بود که در یک مطالعه قبلی در مورد غذا خوردن و فعالیت شرکت داشتند و یک تحقیق پیگیری را در طی همه گیری به پایان رساندند.

ربکا پول ، نویسنده این تحقیق ، گفت: "درک اینکه آیا ننگ وزن خطر چالش های سلامتی را در طی بیماری همه گیر افزایش می دهد ، اولین گام حیاتی برای توسعه پیام رسانی ، پاسخ و پشتیبانی در هنگام شیوع COVID-19 و موارد اضطراری بهداشت عمومی است." وی معاون مدیر سیاست و مواد غذایی چربی رود راد دانشگاه کانتیکت است.

پهل در یک خبر خبری مرکز گفت: "با شیوع بیشتر و موارد بیشتری از COVID-19 که در ماه های آینده انتظار می رود ، حمایت از افرادی که ممکن است در معرض بدتر شدن رفتارهای بهداشتی و سلامتی باشند که خطر آنها را در این زمان های همه گیری افزایش می دهد ، مهم است." .

وی افزود: "ننگ وزن توجه در تحقیقات و گفتمان مربوط به COVID-19 را جلب می کند و باید در پیام رسانی بهداشت عمومی مورد توجه قرار گیرد."

یافته های این مطالعه برای مردان و زنان ، صرف نظر از وزن بدن آنها ، در هنگام محدودیت های اولیه در خانه ماندن و پس از برداشته شدن محدودیت ها انجام شده است.

این مطالعه در 10 سپتامبر در Annals of Behavioral Medicine منتشر شده است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۷:۵۸ توسط:نویسنده موضوع: نظرات (0)