مطالب روانشناسی مطالب روانشناسی .

مطالب روانشناسی

شناختن افسردگی در دوران کودکی می تواند مشکل باشد!!

در نگاه اول ، کورا بدجنس رفتار می کند. با نگاهی نزدیکتر ، احساسات ناکافی بودن ، بی اعتباری و از دست دادن کودکی به رفتارهای او دامن زد. بی حوصلگی / حالت بی انگیزه او سرپیچی تلقی می شود. علائم بدنی او به عنوان مخالفت مفهوم یافت. بچه ها و نوجوانان هنوز خوش بیان ترین افراد نیستند ، بنابراین او برای نشان دادن وضعیت عاطفی خود عصبانیت خود را به سختی شروع کرد و در ادامه بحث و مجادله شد. واضح است که کودکانی که دارای مشکلات عاطفی هستند ، در معرض خطر مشاهده شدن صرفاً یک بچه مشکل دار قرار دارند و به دنبال آن معالجه معیوب انجام می شود.
نکاتی برای تشخیص masking از افسردگی به عنوان ODD:

1) افکار و احساسات را بسنجید (از آنجا که ممکن است جوانی برای بیان چنین مواردی به اندازه کافی بیان نباشد ، پرسشنامه هایی مانند موارد خالی جمله های ناقص می تواند به پزشکان کمک کند). هستند آنها:

زندگی را منفی می بینید؟
در گذشته نشخوار می کنید؟
اندکی جهت گیری در آینده یا افکار مرگ یا خودکشی را نشان می دهید؟
پناه دادن به احساسات افسردگی ناکافی و ناامیدی؟

2) تصور نکنید که عصبانیت و تحریک پذیری به سادگی عادی است. کودکان ، به ویژه پسران نوجوان ، به ویژه در حالت افسردگی مستعد تحریک پذیری به جای ناراحتی هستند.

3) کودکان مبتلا به افسردگی مستعد علائم بدنی ، به ویژه سردرد و معده درد هستند (موندیمور ، 2006).

4) عدم پیگیری ، مانند قطع ورزش یا انجام تکالیف ، اغلب ریشه در ویژگی های افسردگی بی انگیزه / بی علاقگی دارد. در ODD ، عدم پیگیری مانند پرخاشگری منفعل است.

5) اگر خستگی ، اشتها و اختلالات خواب وجود داشته باشد ، احتمال افسردگی بیشتر است.

6) کودکان مبتلا به ODD تمایل به انزوای اجتماعی ندارند ، کودکان افسرده.
خلاصه:

اگر دوره علائم طولانی مدت "ODD" در رابطه با انزوای اجتماعی ، اشتها و اختلالات خواب ، بی انگیزگی و اعتماد به نفس ضعیف رخ داده باشد ، به احتمال زیاد "بچه بد" باید به عنوان یک کودک افسرده تصور شود. کودک یا نوجوان بودن به اندازه کافی سخت است. تصور کنید که این آزمایش ها و مصیبت ها همراه با احساس جهنم است و شاید حتی نمی دانند چرا ، فقط مردم به طور مداوم به شما می گویند که شکل خود را تنظیم کنید؟

 

کودکانی مانند کورا به درمان همدلانه و متمرکز بر افسردگی ، هفته های بی پایان تکان دادن انگشت و خانواده درمانی با هدف تعیین محدودیت نیاز دارند. با مقابله با افسردگی ، بی نظمی رفتاری اغلب از خود مراقبت می کند. به احتمال زیاد ، یک بچه خوب وجود دارد که سعی می کند خود را نشان دهد. بیایید به آنها کمک کنیم تا با نتیجه نگرفتن در ODD غافل شوند.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۵:۲۲ توسط:نویسنده موضوع: نظرات (0)